piątek, 20 marca 2015

Pamiętam!

Pamiętam, że do 12 marca był czas na wysyłanie zdjęć zabawowo-konkursowych. Pamiętam, że obiecałam jak najszybciej wstawić post z galerią (przezabawnych! :D) Waszych zdjęć. Ale nie mam jak. Tzn. fizycznie jest to możliwe, ale pomieszkujemy właśnie u znajomych, dwie klatki obok naszego nowego, jeszcze NIEGOTOWEGO mieszkania. I pracy i stresu i wszystkiego tu u nas pełno, i nie chcę "odbimbać" tego co zaplanowałam. Chcę by post był przemyślany, każde zdjęcie odpowiednio opisane, nie na szybko, na kolanie. Potrzeba nam dużo kciuków, które pomóc mają w jak najszybszym zakończeniu remontu, sprzątaniu i przeprowadzce, tym razem w miejsce wymarzone:). Da radę?
Bardzo przepraszam i liczę na Waszą wyrozumiałość (i kciuki!:)). Jeśli ktoś jeszcze chce wziąć udział, zapraszam do wpisu- Dziergaj, śmiej się, fotografuj! 
Pozdrawiam ciepło,
Marzena

8 komentarzy:

 1. Nie biorę udziału w zabawie, jednak mocno ściskam kciuki za szybkie ukończenie mieszkania i przeprowadzkę. Sama jestem na finiszu, bo już mi montują kuchnię, więc wiem ile to pracy, nieustającego załatwiania ciągle czegoś, co jeszcze trzeba zrobić i braku czasu na wszystko inne. Trzymajcie się dzielnie, przeprowadzka do wymarzonego M zrekompensuje wszystko.
  anbini

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno wszystko szybko się skończy :) ja trzymam kciuki bardzo mocno :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Marzenko, ja również nie biorę udziału w zabawie, ale kciuki mocno zaciskam :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To ja czekam cierpliwie w takim razie! Przyznam, że codziennie, a nawet dwa razy dziennie sprawdzam czy coś się pojawiło :-)
  Mocno trzymam kciuki za remontowanie i urządzenie! Koniecznie pokaż zdjęcia, bo wizualizacje były zachęcające. Sami jesteśmy teraz na etapie szukania wymarzonego M i trochę Wam zazdroszczę, że ten etap macie za sobą :-) pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 5. Kilka lat temu też urządzałam mieszkanie, wiem co to znaczy. Trzymam kciuki. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nic się nie przejmuj! Nie zazdroszczę remontowego rozgardiaszu i trzymam mocno kciuki za szybkie zakończenie! :)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja się przeprowadzałam 5 miesięcy i to było chyba najgorsze 5 miesięcy ever - więc trzymam kciuki mocno za szybki koniec :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam.
  Od wczoraj próbuję wejść do sklepu ale mój antywirus twierdzi że pobieram wtedy trojana. Nie wiem co się dzieje ale to już drugi sklep z wirusem.
  Pozdrawiam
  Aga.

  OdpowiedzUsuń