piątek, 23 sierpnia 2019

Fellow Traveller - test!

Wzór na mój nowy projekt Fellow Traveller (klik!) jest już gotowy i bardzo zależy mu na trafieniu w Wasze zdolne ręce :) Więc jeśli macie ochotę zapakować się tej jesieni w coś uroczego i przytulnego, to zapraszam do testu.
 

Proszę przeczytajcie poniższe informacje - znajdziecie tam detale dotyczące projektu i potrzebnych materiałów, sposobu zgłaszania oraz ogólne zasady testowania. Dziękuję Wam ogromnie i czekam na kontakt! :)
  1. Początek testu: 26.08.2019
  2. Koniec testu: 4.10.2019
  3. Dostępne rozmiary: 88 (94, 100, 108) [116, 124, 130] cm, sugerowany luz: 8 cm
  4. Wełna: Chmurka Alpacino DK lub jakakolwiek włóczka grubości DK, około 1060 (1125, 1215, 1305) [1415, 1530, 1640] metrów.
Fellow Traveller to prosty i naprawdę szybko rosnący projekt! Jest bardzo intuicyjny i łatwy do zapamiętania. Zdecydowanie nadaje się dla początkujących testerów. Pamiętajcie jednak o tym, że ogranicza nas czas, więc jeśli nie czujecie się na siłach, proszę poczekajcie na gotowy wzór.

Test prowadzony jest po angielsku – wzór oraz cała komunikacja odbywa się w tym języku (testerki pochodzą najczęściej z różnych stron świata).

Do komunikacji używam grupy na Facebooku, możemy wtedy łatwo i wygodnie pomagać sobie nawzajem, udostępniać postępy, motywować i rozwiązywać problemy. Jeśli nie posiadasz konta, nadal możesz wziąć udział w teście. Proszę, poinformuj mnie o tym :)

Bardzo Was proszę o zgłaszanie się wyłącznie na adres mailowy: welnianemysli@gmail.com. Nie chciałabym pominąć żadnego zgłoszenia i móc łatwo Wam wszystkim odpowiedzieć.

Jeśli macie jakieś pytania, piszcie śmiało! 
Miłego dnia Wam życzę!
Marzena

1 komentarz:

  1. Chyba wszyscy wysłali emaila ale ja również zostawię komentarz (email wysłany). Sweter jest piękny i liczę na udział w teście. FB jest ok, bedę postować ze szkolnego konta bo sama nie posiadam :-0

    OdpowiedzUsuń