środa, 15 marca 2017

Wiosenne promocje!

Uwielbiam wiosnę! Myślę, że to idealny moment na zmiany! Idealny na uśmiech i odrobinę przyjemności. A żeby było o nie łatwiej, mam dla Was bardzo wiosenną promocję u Chmurki. 

Powodów jest kilka - idzie wiosna, będzie ciepło i miło, aż się chce dawać prezenty! Trzeba uczcić nową sprawniejszą chmurkową stronę, i fakt, że udało się już wszystko zrobić w niej jak należy. Ale najważniejszy powód to chęć odświeżenia chmurkowych półek! Julie Asselin jakby czytała w moich myślach, bo postanowiła zrobić dokładnie to samo. Co to oznacza? Cała paleta jej kolorów zostaje zmieniona! Barwniki będą teraz bardziej eko, co ma przecież same plusy :) Julie więc "bawi się" na nowo w przelewanie wyobraźni na przędzę, tworząc kolejne, piękne i oryginalne mieszanki. 


Jakby nie patrzeć, jest to więc ostatnia szansa by zdobyć moteczki w obecnych kolorach! :) Z wielką chęcią organizuję więc wiosenne porządki, które będą trwać od teraz aż do 28 marca! Wszystkie włóczki od Julie Asselin będą w tym czasie przecenione do 17%. Trzeba powitać wiosnę z motkami w rękach :)

Więc jeśli marzyliście o jakimś kolorowym precelku... to zapraszam do mojego sklepiku: uchmurki.pl.

Wszystkiego wiosennego życzę!
Marzena

1 komentarz:

  1. Och, kto nie lubi wiosny. Wszyscy czekamy na nią z utęsknieniem. Moteczki iście wiosenne. Pozdrawiam też wiosennie :)

    OdpowiedzUsuń