piątek, 24 czerwca 2016

Wedding time!

Nie będzie mnie tu jakiś czas :) Za tydzień pakujemy się i jedziemy do Ustki i wracamy 12 lipca! A podczas tego pobytu przeżyjemy przecudną, wspólną przygodę, a do domu wrócę, co prawda z takimi samymi inicjałami, ale z nazwiskiem zdecydowanie innym! Motylki w brzuchu urosły już do niebotycznych rozmiarów, uśmiech nie schodzi z twarzy, a i stres jest niemały. Uwielbiam kolekcjonować wspomnienia i piękne chwile. Takich emocji i odczuć nie da się kupić, trzeba wziąć i je przeżyć, stworzyć i czerpać z nich ile się da! I taki mamy właśnie plan :)

Z tej okazji mam dla Was mały prezent - przez dwa tygodnie, wszystko w moim sklepiku na Ravelry, będzie przecenione o 30% :) Nie trzeba wpisywać żadnego kodu, po prostu przy zakupie naliczy się rabat.

Oczywiście sklepik z wełną będzie w tym czasie nieczynny (urlop: 30.06 - 12.07). Zakupy będzie można robić tak jak zawsze, ale zamówienia wysyłane będą dopiero 13 lipca. Kontakt ze mną będzie bardzo mocno ograniczony, więc nie gniewajcie się na brak mailowych odpowiedzi!

No dobra, jeszcze raz tu wpadnę, bo właśnie odebrałam paczkę z Kanady, w której znajduje się tyle cudowności, że w weekend nie powstrzymam się i zrobię im zdjęcia, by jak najszybciej wrzucić je do sklepu. Uzupełnione zostaną Leizu DK i Worsted, a i pozamawiałam też trochę nowych kolorów:). A do tego coś nowego, wielobarwnego i obiecanego!

Pozdrawiam Was i ściskam mocno
Marzena

9 komentarzy:

 1. Wszystkiego najpiękniejszego Marzenko. Samych cudownych chwil:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Marzenko i Mateuszu życzę Wam wszystkiego najlepszego i serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego i dużo chwil cudownych spędzonych wspólnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Marzenko najlepsze życzenia! :) Spełnienia marzeń!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniałego dnia ślubu i wszystkich kolejnych dni razem!!! *^V^*~~~~

  OdpowiedzUsuń