poniedziałek, 27 czerwca 2016

Nuances

Czyli gradienty... A gradienty nie byle jakie, bo na tym co dziewiarka lubi najbardziej! Oczywiście mowa o wełnie, a tu na dodatek wełnie z jedwabiem.

Leizu Fingering znacie, ale tym razem jest on w trochę innej formie. Nuances to zestaw pięciu małych, 28 gramowych motków, w pięciu pięknie, wspólnie grający kolorach.  
Można z nich stworzyć wielobarwną, cieniowaną chustę (Polkaknits udowodniła, że naprawdę ładną chustę można z niej zrobić:) - klik!), kolorowe akcesoria i coś, na co ja czekam najbardziej, czyli wielobarwny żakardowy sweterek w misterne, drobne wzory! Małe motki są idealne na takie projekty. Metraż jest tak dobrany, by pasowało idealnie na chustę! Czyli nie ma potrzeby kupowania kilku dużych motków jeśli zamarzy nam się coś bajecznie kolorowego :)

A zestawów kolorystycznych jest dziewięć, każdy przez Julie pięknie zagrany. Osobiście już bym ukradła dla siebie dwa, jak nie cztery, ale jako że sweter nawet nie w połowie, posłusznie odmawiam sobie i cierpię sobie po cichu. 

Przedstawiam Wam Chmurkowe nowości: Leizu Fingering Nuances!

Razem z Nuances przyjechał wielki karton z dostawą Leizu DK i Leizu Worsted. Uzupełniłam więc niemalże wszystkie kolory, a... no i właśnie, nigdy nie mogę się opanować by nie sprowadzić kolejnych kolorów. Tak więc 5 nowych odcieni wpadło się przywitać:

Leizdu Worsted w kolorze Satchel i Cove.

Leizu DK w kolorze Toureg, Maelstrome i Blackberry Coulis.
Wszystkie dostepne o tu: uchmurki.pl

Cieszę się, że udało się z dostawą przed moim urlopem! No i na szczęście nie zabrakło mi czasu na przygotowanie zdjęć. Tak więc macie jeszcze szansę dostać je przed końcem tygodnia:). Przypominam tylko, że od 30 czerwca do 12 lipca jestem na urlopie i wszystkie zamówienia opłacone w tym czasie będą wysłane dopiero 13 lipca

Pozdrawiam ciepło i życzę Wam wszystkiego wełnianego!:)
Marzena

5 komentarzy:

 1. Jak zwykle piękne moteczki! :) I jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale śliczności... Pięknie przenikają się te kolory :)
  Marzenko - wszystkiego najlepszego!!!!! Pięknego i niezapomnianego tego szczególnego dnia!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyłączam się do życzeń cudownego, niezapomnianego Tego dnia :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczności. Tylko nakładać na druty.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń