poniedziałek, 29 czerwca 2015

Zabierz Chmurkę na wakacje!

To że Chmurka jest owcą, bardzo puchatą na dodatek, nie oznacza, że plaża nie jest dla niej. Ona kocha wakacje! Uwielbia się oddawać leniwemu wylegiwaniu na kocyku, wyciągając raciczki w kierunku słońca... Zwłaszcza w towarzystwie jakiejś zdolnej dziewiarki, która zamieni jej wełnę w dzieło sztuki!

A tak już bardziej serio:). Od przyszłej soboty będziemy się w taki o to sposób wygrzewać w słońcu, ale zanim to nastąpi mam dla Was (a raczej Chmurka) zdecydowanie wakacyjną propozycję!

Zabierzcie Chmurkę na wakacje!
Dla wszystkich tych, którzy planują odpoczywać na plaży, przy jeziorze, w górach, w mieście czy w domu Chmurka ma zniżkę - na wszystkie włóczki! - od teraz do piątku (włącznie). No bo jak to tak, na wakacje z pustymi rękoma? Z wolnymi drutami?:)

I dla każdego kto tylko ma ochotę mam mini zabawę - wysyłajcie mi do końca sierpnia zdjęcia z Waszych wakacji w towarzystwie Chmurki! Pokaż jak mijają Ci (oby jak najwolniej) wakacje z włóczkami od Julie Asselin czy Dream in Color. A ja już wymyślę dla Was jakąś niespodziankę!
To co? Macie ochotę na wspólne obijanie się? 
Zdjęcia nadsyłajcie na maila: marzena.krzewinska@gmail.com. Czekam niecierpliwie:).

I na koniec sprawy organizacyjne, ale bardzo ważne. Od poniedziałku (6.07.2015) przez dwa tygodnie (17.07.2015) zamówienia będą wysyłane w ciągu 72h a nie 48h. Prościej można powiedzieć, że będą wysyłane dwa razy w tygodniu. Zakupy będzie można robić tak jak zawsze, ale na paczuchy trzeba będzie ciut dłużej poczekać.
A w tygodniu 20-24.07 paczki nie będą wysyłane. Wszystkie zamówienie opłacone w tym właśnie terminie zostaną wysłane w poniedziałek 27.07. Za utrudnienia przepraszam, ale mam nadzieję, że wybaczycie mi te niedogodności.

Pozdrawiam Was cieeeepło i życzę pięknych, idealnych, wymarzonych wakacji!
Marzena

4 komentarze:

 1. Ale piękny pomysł :-)
  Kurcze... i chyba się nie powstrzymam dłużej przed zakupami, chociaż sweterk z chmurkowej wełenki jeszcze nie skończony :-( Ale cóż! Mąż jest mi coś winien :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Uroczy układ włóczek. Aż szkoda, że ja i wełna się nie lubimy zdecydowanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywista, ze druty jadą na wakacje... w góry.

  OdpowiedzUsuń
 4. Awesome work.Just wanted to drop a comment and say I am new to your blog and really like what I am reading.Thanks for the share

  OdpowiedzUsuń